Türkiye Enerji Forumu Gazete Kurumlar Linkler Sektör İletişim enerjide yeni geleceğe doğru...
Kullanıcı Adı: Şifre: Beni hatırla
 
 
  Gazete  
     
 

[Bütün Haberler] [Uluslararası] [Ekonomi] [Kamu] [Yasalar] [İhaleler] [Şirketler] [Güncel] [Türkiye Enerji Forumu] [TV Programı] [Basında TEF] [UEF Güncel Haberler] [2050 Yılı]

Sayfa: [1]

Kategori: TV Programı

1. ENERJİ FORUMU Haber Programı'nda “Enerji Piyasaları ve Yeni Düzenlemeler” tartışıldı

NTV’ de 24. 11.2002 tarihinde yayınlanan ENERJİ FORUMU programının dosya konusu “Enerji Piyasaları ve Yeni Düzenlemeler”di. Programa Enerji Piyasası Düzenleme Kurulu Başkanı Yusuf Günay konuk oldu. ENERJİ FORUMU'nda ayrıca Enerji Piyasası Düzenleme Birliği Başkanı (ERRA) KJ. Peter Kaderjak ile Yunanistan Enerji Düzenleme Kurulu Başkanı Prof. Dr. P. Capros, ülkelerindeki piyasa düzenlemelerini anlatarak katıldılar. KYOTO anlaşmasına onay veren Kanada ile ilgili değerlendirmeyi ise Kanada'dan Donna Kennedy- Glans gerçekleştirdi.

25/11/2002, Kategori: TV Programı
2. "ENERJİ FORUMU"nda 5. Haftanın Programı

Pazar günleri saat 13.10’ da NTV’ de yayınlanan ENERJİ FORUMU programının bu haftaki dosya konusu “Enerji Piyasaları ve Yeni Düzenlemeler”. Programa Enerji Piyasası Düzenleme Kurulu Başkanı Yusuf Günay konuk oluyor. Enerji Forumu’ nda ayrıca Enerji Piyasası Düzenleme Birliği Başkanı (ERRA) KJ. Peter Kaderjak ile Yunanistan Enerji Düzenleme Kurulu Başkanı Prof. Dr. P. Capros, ülkelerindeki piyasa düzenlemelerini anlatacaklar. KYOTO anlaşmasına onay veren Kanada ile ilgili değerlendirmeyi ise Donna Kennedy- Glans Kanada’ dan yapıyor.

22/11/2002, Kategori: TV Programı
3. ERRA Başkanı Dr. Peter Kaderjak ENERJİ FORUMU'na açıkladı:

Türkiye'nin de üyesi bulunduğu Enerji Düzenleme Kuruluşları Birliği Başkanı ve Macaristan Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu Başkanı Dr. Peter Kaderjak, ULUSAL ENERJİ FORUMU'na gönderdiği mesajda, TÜRKİYE ENERJİ FORUMU 2002 programından çok etkilendiğini ve Türkiye'de enerji sektörünün ve politikalarının gelişimine önemli bir katkı sağlayacağına inandığını vurguladı.

21/11/2002, Kategori: TV Programı
4. ENERJİ FORUMU Sn. Süleyman Demirel ile söyleşi yaptı

Türkiye'nin geçmiş dönem politikalarının en önemli mimar ve yönlendiricilerinden, T.C. 9. Cumhurbaşkanı Sayın Süleyman DEMİREL, ULUSAL ENERJİ FORUMU'nun yapımcısı olduğu, NTV'de her hafta canlı olarak yayınlanmakta olan ENERJİ FORUMU haber ve yorum programının 17 Kasım 2002 tarihli bölümünde önemli açıklamalarda bulundu.

ENERJİ FORUMU, 18/11/2002, Kategori: TV Programı
5. Brüksel Enerji Charter Genel Sekreteri Dr. Ria Kemper, ‘ENERJİ FORUMU’na açıklama yaptı

Dr. Ria Kemper, Türkiye’nin Avrupa’ya gelen enerji kaynaklarının güvenliğine ve çeşitliliğine stratejik bir katkıda bulunacağını söyledi. Brüksel Enerji Charter Genel Sekreteri Dr. Ria Kemper, ‘ULUSAL ENERJİ FORUMU’na Türkiye’ nin doğu batı enerji koridorundaki rolünün Avrupa tarafından nasıl algılandığını açıkladı.

ENERJİ FORUMU, 12/11/2002, Kategori: TV Programı

[Bütün Haberler] [Uluslararası] [Ekonomi] [Kamu] [Yasalar] [İhaleler] [Şirketler] [Güncel] [Türkiye Enerji Forumu] [TV Programı] [Basında TEF] [UEF Güncel Haberler] [2050 Yılı]

 
 
©2001-2017 ULUSAL ENERJİ FORUMU